Hlavní kategorie » Výklopně-kyvná střešní okna FAKRO » Plastové výklopně-kyvné PPP-V U3

Střešní okno plastové výklopně-kyvné FAKRO PPP-V U3 78x118 cm

Výklopně kyvné okno PPP-V U3 preSelect
vícekomoré plastové okno s klapkou V35


Charakteristika
vyrobeno z vícekomorových PVC profilů bílé barvy (RAL 9010) vnitřně zpevněných pozinkovanými ocelovými výztuhami ;
systém zpevnění konstrukce okna topSafe
obsluha okna probíhá pomoci kliky ve spodní části křídla. Změna způsobu otvírání umožňuje přepínač preSelect®;
obohaceno pestrou nabídkou vnitřních a vnějších doplňků, identických jako pro okna dřevěná
montáž včetně těsnicího lemování do šikmých střech se sklonem od 15° do 55°
ve výrobě osazeno spodními montážními úhelníky pro montáž na latě. Montáž je prakticky stejná jako u oken dřevěných a nevyžaduje proto žádné odlišné postupy
záruka 10 let


Popis
Výklopně – kyvné okno PPP-V U3 preSelect je vyrobeno z plastového profilu a hliníku. Konstrukce okna umožňuje otevření křídla výklopným i kyvným způsobem. Výklopná funkce umožňuje ponechání okenního křídla v libovolné poloze v rozsahu od 0° do 35° a umožňuje tak svobodný přístup k otevřrnému oknu. Kyvná funkce dovoluje otočení křídla o 180° a slouží i k umytí vnější strany zasklení. Pokrokový a patentovaný systém kování zaručuje plnou stabilitu křídla jak při výklopné tak i kyvné funkci okna. Změnu způsobu otevření křídla zajišťuje přepínač preSelect® umístěný na boční straně rámu, který je přístupný po otevření okna. U okna PPP použitá ventilační klapka V35 dovoluje optimální výměnu vzduchu v interiéru při uzavřeném okně.

Výklopně – kyvné okno PPP-V U3 preSelect je střešní okno vyrobené z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s vloženými výztuhami z pozinkované oceli. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu celého okna a zamezuje jeho deformacím v průběhu užívání. Okno je ideálně přízpůsobeno pro použití do podkrovních prostor se zvyšeným výskytem vodních par avlhkosti (koupelny, kuchyně). Okno je trvanlivé, odolné vůčí korozi a atmosférickým vlivům. Údržba okna je omezena na nezbytné minimum. Plast, ze kterého je okno vyrobeno neabsorbuje vlhkost a charakterizuje se vysokou odolností vůči kyselinám a rozpouštědlům.

Do 3 dnů

10123,20 Kč s DPH   ks