Střešní okna FAKRO - dřevěná a plastová

Import Tomeček s.r.o. - prodejce střešních oken FAKRO

FAKRO jsou střešní okna vyrobená v POLSKU. Výrobce má sice krátkou 20ti letou tradici, ale i za tento čas se FAKRO stalo u mnoha zákazníků oblíbenou značkou střešních oken.

Cílem společnosti FAKRO je dodávat kvalitní produkty, určené pro podkroví a plnící přání zákazníků. FAKRO je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví. Patří k ním: Střešní okna různých konstrukcí a různých způsobů otevírání: kyvná střešní okna, střešní okna se zvýšenou osou otáčení, střešní okna výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky a také půdní schody dřevěné i kovové.

Standardně používané tvrzené skla a také zpevněné kování přispívají k tomu, že střešní okna FAKRO jsou bezpečná pro použití v obytných místnostech.

Kvalitní a novátorská střešní okna FAKRO dbají také na energetickou hospodárnost

Firma FAKRO vyvíjí svá okna tím způsobem, aby bydlení ve vysněném domě bylo nejenom pohodlné a příjemné, ale aby splňovalo rovněž všechny požadavky na moderní a energeticky úsporné bydlení. Střešní okna FAKRO se chlubí velkou prosklenou plochou, energeticky šetrnou konstrukcí, která přispívá k výborné energetické bilanci, snadným a univerzálním montážním způsobem, bezpečností, použitím moderních řešení, velmi hodnotným vzhledem, kvalitou a energetickou četrností.

Střešní okno nové doby preSelect

Výklopně-kyvné střešní okno preSelect je doplněno dvěma oddělenými funkcemi otevírání: funkcí výklopnou a kyvnou. Novátorský systém kování a závěsů zajišťuje otevření okna jen jedním způsobem. Výklopná funkce v rozsahu 0-35° umožňuje přístup k dolní hraně okna a zajišťuje nerušený výhled ven, kyvná funkce s otočením o 180° slouží k umývání okna a stažení ručně ovládané markýzy.

Stresni okna jsou v základu vybavena energeticky šetrným zasklením U3, lze je však opatřit také super energeticky úsporným zasklením U5. V současném období se navíc na okno se zasklením U5 vztahuje akce a ceny jsou opravdu výhodné.

Super energeticky šetrné střešní okno FTT U8 Thermo

Maximálně energeticky úsporné střešní okno FTT U8 Thermo je novátorské konstrukce zajišťující maximální úsporu energie. Střešní okno bylo vyvinuto s ohledem na maximáně přísné požadavky pasivního stavebnictví. Okno FTT U8 Thermo se prodává a montuje výhradně s olemováním EHV-AT Thermo, které zajišťuje  zateplení střešního okna v prostoru nad laťováním. Je to nejvíce energeticky úsporné střešní okno na trhu se součinitelem prostupu tepla Uw=0,58W/m2K.  Při montáži je velmi zásadní, aby mezery mezi oknem a laťováním byly důsledně vyplněné termoizolačním materiálem. K tomuto účelu pomáhá izolační sada XDK, kterou je v základu okno FTT U8 Thermo vybaveno. 

Maximálně termoizolační půdní schody LWT

Maximálně termoizolační půdní schody LWT jsou další inovací v nabídce půdních schodů společnosti FAKRO. Umožňují stejně jako střešní okna jednoduchý a bezpečný vstup do nevytápěného podkroví. Jejich unikátní vlastností je kvalitní součinitel prostupu tepla poklopu schodů na stupni U=0,51 W/m2K. Jsou dodávány k použití do pasivních staveb, ve kterých je velký důraz kladen na minimalizaci všech tepelných ztrát. Jsou určené pro instalaci v místech s vysokým výkyvem teplot mezi užitkovými a neobytnými prostory. Specificky vyvinutý poklop, vyplněný výhradně termo izolačním materiálem, je vynikající zábranou omezující tepelné ztráty. Skříň schodů je opatřena trojnásobným těsněním, které se po uzavření důkladně přitlačí k poklopu, což zajišťuje uchování prvotřídní těsnosti.