Hlavní kategorie » Kyvná střešní okna FAKRO » Dřevěné kyvné FTP-V U5 Trojsklo

Střešní okno Fakro dřevěné kyvné FTP-V U5 94x118 cm

FAKRO FTP-V U5 okno s nízkoenergetickým zasklením - Uskla =0,5 W/m2K, Uokna= 0,97 W/m2K. Dřevo je dvojnásobně lakované, má trojitý systém těsnění a automatickou ventilační klapku V40P. Tato nová ventilační klapka zaručuje přísun optimálního množství vzduchu v místnosti pří zavřeným okně.Charakteristika
vyrobeno z borovicového dřeva, tlakově impregnováno a ošetřeno dvěmi vrstvami akrylového laku;
systém zpevnění konstrukce okna topSafe;
klika Elegant umístěna ve spodní části křídla umožňuje jednoduchou obsluhu a 2 polohy mikroventilace;
montáž včetně těsnicího lemování do šikmých střech se sklonem od 15° do 90°
obohaceno pestrou nabídkou doplňků
záruka 10 let


Popis
Okna FTP-V U5 jsou bohatě vybavená kyvná okna. Dřevo je ošetřeno dvěmi vrstvami laku, je vybaveno trojím těsněním a automatickou klapkou V40P. Nová klapka V40P zajišťuje optimální množství vzduchu v místnosti při zavřeném okně. Díky umistění klapky v horní části okenního rámu, mají okna FAKRO až o 6 % větší plochu zasklení vůči konkurenčním oknům stejných rozměrů a umožňují lepší prosvětlení interiéru.

Kování umístěné v polovině výšky okna umožňuje otočení křídla a jeho fixaci v otevřené poloze. Křídlo je možné otočit kolem středové osy o 180°, zajistit jej servisní zarážkou a pohodlně i bezpečně umýt vnější stranu zasklení. Okna kyvná jsou ovládána pomoci kliky s dvojstupňovou mikroventilací, která se nachází vespod křídla.

Okno FTP-V U5 je vybaveno energeticky úsporným zasklením a primárně určeno pro stavby se zaměřením na úspory tepelných energií.

Do 3 dnů, Akce

13753,80 Kč s DPH   ks